„blog”
top2
2018.09.28.

Optimalizácia pre vyhľadávače a budovanie spätných odkazov pre české web stránky

Professional SEO s.r.o. ponúka optimalizáciu web stránok pre české vyhľadávače

 

Česká optimalizácia web stránok

V poslednom čase sa optimalizácia pre vyhľadávače, takz. SEO, stala mimoriadne populárnou službou medzi menšími i väčšími slovenskými spoločnosťami. Nakoľko dopyt po tejto službe má neustálu vzrastajúcu tendenciu aj v zahraničí, preto sa naša spoločnosť rozhodla expandovať aj na českom trhu. Našim jediným cieľom pri poskytovaní služby optimalizácia pre vyhľadávače v českom jazyku, aby sa web stránka nášho klienta umiestnila na čo najlepších pozíciách vo vyhľadávačoch Google.czSeznam.cz.


Odoslané do blog kategórie

bottom2
top2
2018.09.28.

Ak chcete SEO optimalizáciu na jedno kľúčové slovo, tak to radšej nerobte!

SEO optimalizácia na jedno kľúčové slovoKeby ste sa hociktorého majiteľa webu opýtali (ktorý nemá príliš veľké skúsenosti ohľadne SEO optimalizácie pre vyhľadávače), či by bol spokojný, keby sa jeho web dostal s jedným kľúčovým slovom na prvú pozíciu vo vyhľadávaní, jeho odpoveď by znela: áno!
Vysvetlíme Vám, že prečo je to zlé riešenie. Úplne bežne sa stáva, že majiteľ webu, ktorý vyhľadá SEO špecialistu, žiada, aby sa jeho webová stránka dostala na prvú pozíciu v Google výsledkoch vyhľadávania na jedno kľúčové slovo. Dokonca väčšina jeho otázok smeruje práve k tomu: či sa dá dostať web na prvú pozíciu na jedno kľúčové slovo. Pritom webová stránka s takouto SEO optimalizáciou môže prísť aj o dobré hodnotenie Google. S jedným kľúčovým slovom na prvej pozícii nedosiahnete nič, alebo iba veľmi málo.


Odoslané do blog kategórie

bottom2
top2
2018.09.28.

Počuli ste už o Google rozpočte na prezeranie webu? Ak ešte nie, tak nadišiel čas!

Google rozpočet na prezeranie webuPredstavte si obrovský e-shop, ktorý má veľmi veľa - niekoľko stotisíc alebo aj vyše milióna URL; viete si predstaviť, že v takomto prípade rýchlosť zaindexovania Google-om nebude práve najrýchlejšia. Navyše v prípade e-shopov je fluktuácia priebežná, t.j. priebežne sa dopĺňajú a odstraňujú produkty. Otázkou je, či Google nájde všetky nové URL odkazujúce na nové produkty? A čo je tiež veľmi dôležité: keď aj nájde, tak skôr, ako URL konkurenčných stránok s rovnakými produktmi?


Odoslané do blog kategórie

bottom2
top2
2018.09.28.

Čo robiť, ak na webe máte takmer identické produkty? Čítajte tipy pre prevádzkovateľov e-shopov

Indentické produkty v e-shopeMajitelia e-shopov dobre vedia, že v prípade niektorých produktoch môže nastať situácia kedy sú niektoré produkty takmer identické a líšia sa iba v detailoch: napr. vo veľkosti, farbe, atď. Otázka, ktorá sa v takýchto prípadoch vynára: vyriešime problém s duplicitou (o ktorej vieme, že Google trestá) tak, že si určíme preferovanú produktovú stránku a následne ostatné podobné stránky presmerujeme kanonickou url na preferovanú stránku? Pri použití kanonických url adresách sa stránky zlúčia a Google bude indexovať iba nami preferovanú verziu stránky, následne sa ostatné stránky nezobrazia v Google vyhľadávaní.  


Odoslané do blog kategórie

bottom2
top2
2018.09.28.

V prípade optimalizácie web stránok Košice budete schopní zviditeľniť podnikanie v Košickom kraji!

SEO optimalizácia web stránok KošiceKaždý vie, ako fungujú zmenárne: lacno nakupujú, draho predávajú. Keď ich potrebujeme iba vtedy, keď sa chystáme na dovolenku do zahraničia, keď raz za čas prekročíme hranice svojej rodnej krajiny, potom nám nebude veľmi vadiť, ak na takomto obchode trocha prerobíme.

Iná by však bola situácia, ak by sme inzerovali na internete, kde by sme potrebovali takú možnosť, ktorá vie za málo peňazí ponúknuť kvalitnú službu! V prípade optimalizácie web stránok Košice  to bude našťastie tak!

Vďaka čomu bude naša práca výnimočná aj meste Košice je to, že je potenciál dostupnosti merateľný! Kto by ešte nevedel, o čom je reč v súvislosti so SEO Košice, tak to teraz krátko zhrnieme! 

Search Engine Optimalization (SEO) je taký postup, ktorý sa zakladá na tom, aby namiesto klasického, stanoveného, direktívneho spôsobu dostala inzercia k používateľom internetu indirektívne, využitím Google. 


Odoslané do blog kategórie

bottom2
top2
2018.09.28.

SEO audit: Potrebujete oživiť váš e-shop?

SEO audit

Premýšľali ste už niekedy ako fungujú e-shopy a od čoho závisí ich úspech medzi zákazníkmi? Či dokonca zvažujete, že vstúpite do tohto biznisu s vlastnými nápadmi? Nech je váš zámer akýkoľvek a vaše nápady naozaj originálne, pripravte sa na to, že narazíte hneď na niekoľko komplikácií, ktoré vám cestu k úspechu vôbec neuľahčia.

 

SEO audit

Ak chceme mať úspešný e-shop, mali by sme sa oboznámiť s pojmom optimalizácia pre vyhľadávače. Komplexný SEO auditje najvhodnejšou alternatívou pre začínajúci e-shop, pretože nenavýši váš rozpočet do astronomických výšok, čo by mohlo mať za následok jeho rýchly zánik. Ak už majiteľom e-shopu ste, tak práve pre vás bude SEO audit riešením, aby ste ho znovu oživili. Nie je nič horšie ako zle fungujúci e-shop. Ľudia sú netrpezliví a nebudú čakať na to, kým sa daná stránka načíta. Ide doslova o sekundy. Stačí jeden - dva kliky a zákazník je preč. Myslíte, že je tu šanca, že sa vráti? Nemyslím, ale čakať je tiež jednou z možností, aj keď nie veľmi úspešnou. Jednoducho musíme zobrať aktivitu do vlastných rúk a začať ovplyvňovať chod vecí. 


Odoslané do blog kategórie

bottom2
top2
2018.09.28.

Linkbuilding: Ako získať kvalitné spätné odkazy pre web?

Linkbuilding

Súčasné trendy optimalizácie pre vyhľadávače (SEO) sa výrazne posunuli a my môžeme využívať naozaj najrôznejšie techniky na to, aby sme našu webovú stránku dostali na výslnie. Uprednostňujú sa predovšetkým také metódy, ktoré pracujú so stránkou dlhodobo, teda majú dlhodobý vplyv na jej dobré umiestnenie a pozdvihnú jej kvalitu. Radi by sme sa pozreli na techniku, ktorá sa využíva už niekoľko rokov a stále má čo povedať, aj keď prešla mnohými zmenami a výraznou transformáciou. Ide o vytváranie spätných odkazov. Stretneme sa však i s výrazmi ako tvorba odkazov a linkbuilding. 

 

 

Linkbuilding, o čo ide?

 

Najskôr by sme si v skratke mohli povedať, o čo ide, keď sa povie linkbuilding. Patrí medzi off-page SEO, teda vykonávame zmeny, ktoré sa netýkajú priamo web stránok, ale pracujeme mimo stránky, čo vyplýva už z názvu off. Tiež sa používa výraz out-side techniky. 


Odoslané do blog kategórie

bottom2
« Staršie príspevky Nové príspevky »
© 2008-2016 Všetky práva vyhradené.