„blog”
top2
2018.12.19.

Dôležitosť H1 tagu v prípade SEO optimalizácie pre vyhľadávače?

H1 tag a optimalizácia web stránok

1. časť

H1 tag a optimalizácia web stránokNakoľko sa vyhľadávacie algoritmy neustále vyvíjajú, sústavne sa mení aj dôležitosť rôznych kritérií pri hodnotení web stránok.   Kritériá, ktoré boli pôvodne dôležité,  strácajú na svojej dôležitosti, a oveľa menej ovplyvňujú výsledky vyhľadávania.

Okrem toho, nakoľko sa zavádza čoraz viac a viac nových SEO faktorov, znižuje sa aj účinok týchto faktorov.


Odoslané do blog kategórie

bottom2
top2
2018.09.28.

Internetový marketing s Professional SEO s.r.o.

Internetový marketing - kvalitná SEO optimalizácia pre vyhľadávače

V našom článku sa zaoberáme s hlavnými zásadami SEO optimalizácie pre vyhľadávače, ktoré Vám pomôžu pri zvýšení kvality Vašej web stránky.
Optimalizácia pre vyhľadávače nie je veda o raketách - tento výrok pochádza od
Randa Fishkina,  jedného z najuznávanejších SEO odborníkov. Dobrou správou je, že je to pravda - základy optimalizácie pre vyhľadávače sa môže naučiť naozaj každý. Zlá správa však je, že tento výrok odznel už pred niekoľkými rokmi a od tej doby sa aj tomto remesle veľa zmenilo.
Ako začať?


Odoslané do blog kategórie

bottom2
top2
2018.09.28.

Bezplatná SEO analýza Vašej web stránky!

Začali sme!

 

S radosťou Vám oznamujeme, že sme sa stali exkluzívnym partnerom medzinárodne uznávanej anglickej firmy, ktorá prevádzkuje  bezplatný SEO analyzačný nástroj https://seoceros.com/sk/optimalizacia-vyhladavania.


Odoslané do blog kategórie

bottom2
top2
2018.09.28.

Budovanie spätných odkazov už aj v Rakúsku

Budovanie spätných odkazov už aj v Rakúsku

 

V dnešných časoch si čoraz viac spoločností a vlastníkov webových stránok  uvedomuje, že akú dôležitú úlohu zohráva SEO optimalizácia pre vyhľadávače. Keďže väčšina našich klientov pôsobí aj na medzinárodnom trhu, aj naša SEO spoločnosť bola nútená pristúpiť k zmene a ponúkať SEO služby aj pre okolité krajiny. Tohto času sme sa zamerali na novú krajinu: Rakúsko, kde našim klientom budovaním spätných odkazov pomáhame na popredné pozície vo vyhľadávači Google.at.


Odoslané do blog kategórie

bottom2
top2
2018.09.28.

Bezplatné SEO poradenstvo

Bezplatné SEO poradenstvo

Správne nastaviť web stránky podľa pravidiel vyhľadávačov nie je pre laikov vôbec jednoduché, lebo nevedia ako postupovať. Často  hľadajú odpovede na rôzne otázky: čo a ako treba nastaviť, čo toto znamená, ohľadne tohto som počul to, hentam zasa iné hovorili. Čo mám teda robiť?


Odoslané do blog kategórie

bottom2
top2
2018.09.28.

Reklama SEO pre Google

Mnohí sa pýtajú, prečo je


Odoslané do blog kategórie

bottom2
top2
2018.09.28.

Používate na svojom webe vyskakovacie okná? Potom je pravdepodobné, že Google Vás potrestá!

Vyskakovacie okná Google penalizujeGoogle na svojej oficiálnej stránke informoval o tom, že od 10.-ho januára začne už vopred avizované penalizovanie tých webových stránok, ktoré používajú vyskakovacie okná. V praxi to znamená, že na webových stránkach, kde návštevníkom znemožňujú jednoduchý prístup vyskakovacie okná (tzv. pop-up), nebudú dosahovať dobré umiestnenia vo výsledkoch vyhľadávania. Spoločnosť Google zároveň dodala, že v prípade webových stránok s pop-up oknami je len toto len jedna z niekoľko stoviek kritérií, na ktoré Google prihliada pri zoradení výsledkoch vyhľadávania. Napríklad webová stránka s relevantným obsahom môže dosahovať dobré pozície vo vyhľadávači napriek tomu, že používa vyskakovacie okná.


Odoslané do blog kategórie

bottom2
« Staršie príspevky Nové príspevky »
© 2008-2016 Všetky práva vyhradené.