„blog”
top2
2020.01.09.

Ako aktualizácia, update Bert od spoločnosti Google ovplyvní obsahový marketing

 Ako aktualizácia BERT,  od spoločnosti Google ovplyvní obsahový marketing

 

 Spoločnosť Google oznámila, že prichádza s novou aktualizáciou s názvom Bert.

 

Viem, čo si myslíte ... záleží na tejto aktualizácii? Mal by som o tom tráviť čas aj učením?

Bert ovplyvní 1 z 10 vyhľadávacích dopytov.

Ak chcete získať predstavu o tom, aká veľká je táto aktualizácia, je to najväčšia aktualizácia, odkedy spoločnosť Google vydala RankBrain.

Inými slovami, existuje skutočne veľká pravdepodobnosť, že to ovplyvní vaše stránky. 

Ale predtým, ako sa pustíme do toho, ako táto aktualizácia ovplyvňuje SEO a čo je potrebné upraviť (do toho prejdem neskôr v tomto príspevku), najprv sa dostaňme k tomu, o čom je táto aktualizácia.

 

Čo je to Bert?


Odoslané do blog kategórie

bottom2
top2
2019.11.28.

Rozhovor na tému dôležitosť SEO - čo je prvým krokom v procese optimalizácie

 

Rozhovor na tému dôležitosť SEO -  čo je prvým krokom v procese optimalizácie

Neustále sa citujú rôzne zdroje, ktoré sa pokúsia presvedčiť, ktorý z nich je pre SEO alebo Adwords lepší. Samozrejme porovnávame jablká s hruškami, z ktorých všetky majú svoju funkciu.

Pre Vás, je  hlavný argument, koľko to stojí v začínajúcom podnikaní. Alebo keď niekto skutočne začína budovať firmu, do ktorej ako dlho investovať. V akom  časovom rozhraní by ste mali myslieť na SEO alebo Adwords?


Odoslané do blog kategórie

bottom2
top2
2019.11.27.

mobil seo-responzivna webstranka

 

Optimalizácia web stránky pre mobily (SEO)-  responzívna  web stránka 

 

Keď navrhujem webovú stránku, klienti (na môje potešenie) čoraz viac hľadajú optimalizáciu pre vyhľadávače (SEO). To je na jednej strane skvelé, pretože to znamená určitú úroveň povedomia, ale veľa ľudí pri SEO väčšinou uvažuje o vytvorení webovej stránky a výbere vhodných kľúčových slov. Aj keď je obsah stránky (content) je dôležitý, existujú aj ďalšie faktory, napríklad rozloženie a zloženie webovej stránky a rýchlosť a čas načítania stránky, (speed a site load time) doba prevádzkyschopnosti a dostupnosť webovej stránky. Pre úspešnú optimalizáciu vyhľadávacieho nástroja a mobilné SEO musíte mať na pamäti všetky tri faktory.

 

Od aktualizácie algoritmu 21. apríla 2015 spoločnosti Google ovplyvňuje poradie výsledkov vyhľadávania aj to, či je webová stránka optimalizovaná pre mobilné zariadenia,  (mobile-friendly) pre mobilné zariadenia. Cieľ spoločnosti Google, aj keď sa môže zdať drastický, je v skutočnosti veľmi perspektívny: Cieľom je, aby každý používateľ videl najvyššie relevantné a relevantné výsledky vyhľadávania, ktoré sa môžu perfektne zobraziť na všetkých jeho zariadeniach.

 

Potreba webových stránok vhodných pre mobilné zariadenia je veľmi dobre ilustrovaná skutočnosťou, že podľa comScore v roku 2014 počet používateľov mobilného internetu prekročil počet stolných počítačov.

Mobil optimalizacia


Odoslané do blog kategórie

bottom2
top2
2019.11.01.

Značná časť vašich zákazníkov by chcela na prvom mieste pri kľúčovom slove.

 SEO optimalizaciaZnačná časť našich zákazníkov by chcela na prvom mieste pri kľúčovom slove. To je zlý nápad. Namiesto toho vám poviem, prečo a čo robiť!

 

„Chcem byť prvý, na kľúčové slová„ spoločenská hra “,„ zapojenie “,„ optimalizácia vyhľadávacieho nástroja “. Môžete mi pomôcť? “

Túto požiadavku som už počul mnohokrát, aj keď v optimalizácii SEO je menej zlých začiatkov. Ak je to primárny cieľ, môžeme ľahko zbohatnúť na celom našom webe, alebo v najlepšom prípade bude prevádzka na dlhú dobu stagnovať.

 V nasledujúcom článku sa pokúsim vysvetliť, prečo to nerobíme a čo namiesto toho robiť.


Odoslané do blog kategórie

bottom2
top2
2019.10.16.

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) v roku 2019: Úvod a základ

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) v roku 2019:

Čo je to SEO?

SEO Reporting

Search Engine Optimization (SEO) je proces zlepšovania organického vzhľadu webových stránok vo vyhľadávačoch. Tu sa snažíme získať výraz čo najbližší organickým, normálnym výsledkom.

"Pri optimalizácii vyhľadávacieho nástroja sa zameriavame na organické, tj neplatené výsledky vyhľadávania.


Odoslané do blog kategórie

bottom2
top2
2019.10.16.

Dobré rady pre SEO optimalizáciu webových stránok na rok 2019

Novinky pre SEO optimalizáciu

Novinky v SEO optimalizácii

Ten, kto sa aspoň trochu vyzná v oblasti SEO optimalizácie pre vyhľadávače vie, že ak ide o SEO optimalizáciu, od Google nemôže očakávať nejakú výnimočnú pomoc. V roku 2019 ale nastali zmeny, pretože hovorca Google Jon Mueller predsa len poskytol nejaké dobré rady. Pozrime si ich.


Odoslané do blog kategórie

bottom2
top2
2018.12.19.

Optimalizácia pre vyhľadávače a budovanie spätných odkazov v Maďarsku

Ponúkame optimalizáciu maďarských web stránok

 

web stranok

Professional SEO s.r.o., ako prvá spoločnosť na Slovensku, prináša budovanie PR spätných odkazov pre maďarské web stránky. Priaznivý účinok PR spätných odkazov na webové stránky našich klientov máme overený už na slovenskom trhu. Aj preto sme schopní za pomoci našich silných domén s koncovkou .hu a s využitím Page Rank spätných odkazov dostať Vašu web stránku na popredné pozície vo vyhľadávači Google.hu.


Odoslané do blog kategórie

bottom2
« Staršie príspevky
© 2008-2016 Všetky práva vyhradené.