top2

SEO optimalizácia

SEO optimalizácia pre vyhľadávače


Kliknutím na slová/odkazy sa presuniete na vybraný článok:


-       Čo je SEO optimalizácia pre vyhľadávače?


-       Optimalizujte s garanciou!


-       Ako dokážeme garantovať úspešnosť SEO optimalizácie pre vyhľadávače?SEO optimalizácia pre vyhľadávače s Professional SEO s.r.o.


Kľúčové slová optimalizované našou spoločnosťou dlhodobo dosahujú popredné pozície vo výsledkoch vyhľadávania, kým konkurenčné firmy - ak sa im vôbec podarí dostať na prvú stranu - dokážu dobré pozície udržať len krátkodobo, resp. tieto pozície dokážu získať iba prostredníctvom platenej služby: AdWords.

Naša spoločnosť sa SEO optimalizáciou pre vyhľadávače zaoberá už dlhé roky. Služby ohľadne SEO optimalizácie poskytujeme od samého začiatku, preto dobre ovládame "staré" aj "nové" SEO metódy. Prostredníctvom týchto metód poskytujeme našim zákazníkom a ich web stránkam tie najlepšie služby a najefektívnejšie riešenia, a dokážeme im zabezpečiť najlepšie Google pozície!

Pozrite si výber našich referencií a sami si urobte obraz o profesionalite našej spoločnosti. 


 

 Professional SEO s.r.o.

Ďakujeme!


 Čo je SEO optimalizácia pre vyhľadávače?


SEO optimalizácia

Disponujete aj Vy webovou stránkou či internetovým obchodom, predsa máte pocit, akoby ste boli pre zákazníkov neviditeľný?

Dostaňte sa prostredníctvom SEO optimalizácie pre vyhľadávače do TOP 10 výsledkov vyhľadávania zadaním takých kľúčových slov, ktoré sú špecifické pre produkt či službu ponúkanú Vašou firmou!


Aby ste dokázali držať tempo a nezaostávali za svojou konkurenciou je potrebné, aby Vaša webová stránka dosahovala čo najlepšie výsledky v prehľadávači Google. Toto je veľmi dôležité, pretože internet sa stal nevyhnutnou súčasťou života každého z nás.

 

Na prvú alebo druhú stranu vo vyhľadávači Google.sk, ktoré užívatelia  najčastejšie pozerajú, sa môže dostať každý, bez ohľadu na to, či sa jedná o malú či veľkú firmu, bez ohľadu na typ stránky alebo z ktorom meste prevádzkuje svoje podnikanie. Webové stránky optimalizované našou spoločnosťou sa umiestňujú na popredných pozíciách už dlhé roky. Disponujeme širokým okruhom zákazníkov, ktorých nami optimalizované webové stránky sa dlhodobo umiestňujú na prvých 10 miestach vo vyhľadávačoch!


SEO optimalizáciu web stránok pre vyhľadávače realizujeme na základe vopred dohodnutých cien bez dodatočných poplatkov. Úspešnosť našej práce potvrdzujú referencie našich spokojných zákazníkov, medzi ktorých patrí aj mnoho významných a silných spoločností.
Službami poskytovanými našou spoločnosťou je možné dosiahnuť najlepšie pozície vyhľadávania, vďaka našej mnohoročnej praxi v oblasti SEO optimalizácie pre vyhľadávače na základe aktuálnych smerníc Google.
SEO optimalizáciou pre vyhľadávače dokážeme rozšíriť aj Váš okruh klientov a zvýšiť popularitu Vášho podnikania za relatívne krátku dobu!


 

Optimalizujte s garanciou!


 

Optimalizujte s garanciou!Za úspešnosť nami používaných metód, ktorú môžete za krátky čas pocítiť aj Vy, ručíme garanciou. V prípade, že by ste chceli dostať na optimalizáciu pre vyhľadávače garanciu a platiť chcete len v prípade, že Vaša stránka dosiahne skutočné úspechy, potom je pre Vás riešením optimalizácia pre vyhľadávače podľa miery úspešnosti, pri ktorej platí zákazník len v prípade dosiahnutia požadovaného umiestnenia.


V prípade optimalizácie pre vyhľadávače podľa miery úspešnosti s klientom podpisujeme zmluvu na 1 rok, pričom tento rok začína plynúť odo dňa podpísania zmluvy. V praxi to znamená, že naša spoločnosť pracuje na Vašej stránke bezplatne hoci aj mesiace, až kým kľúčové slovo dosiahne spoplatnené umiestnenie.

Garanciou v tomto prípade je, že platíte iba ak SEO optimalizácia web stránky pre vyhľadávače bola úspešná!


Čo Vám dokážeme poskytnúť:

Priebežné zlepšovanie pozícií vyhľadávania:

●     Budovanie PR odkazov

●     Silné odkazy

●     Písanie obsahov

●     Analýzu web stránky

●     Viacročné skúsenosti

●     On-site SEO

●     Prípravu web stránky na SEO

●     Medzinárodné skúsenosti

●     TOP pozície vo vyhľadávači Google.sk
Vyžiadajte si našu cenovú ponuku tu!

 

Ako dokážeme garantovať úspešnosť SEO optimalizácie pre vyhľadávače?


Naša spoločnosť disponuje dlhoročnými medzinárodnými skúsenosťami v oblasti SEO optimalizácie pre vyhľadávače. Vlastníme silné domény, z ktorých naši klienti priebežne dostávajú externé odkazy, a pomocou ktorých sa webové stránky dostanú na popredné TOP pozície vo vyhľadávačoch. Pred optimalizáciou pripravíme web stránku našich zákazníkov na SEO optimalizáciu. Táto príprava v sebe zahŕňa všetky potrebné analýzy a nastavenia.


 

Garancia 100% spokojnosti!


Platíte iba v prípade, ak Vaša webová stránka skutočne dosiahla vytýčenú pozíciu! Táto metóda je dokázateľne účinná, zázraky sa však nedejú za dva dni. Dosiahnutie TOP pozícií si vyžaduje dôkladnú a dlhodobú prácu, preto sa môže stať, že uplynú týždne až mesiace, kým sa web stránka klienta dostane na prvú stranu vyhľadávača. Počas tohto času sú naši klienti v kontakte s našimi kolegami, ktorým môžu položiť svoje otázky.


Je pre nás mimoriadne dôležité, aby každý z našich zamestnancov považoval web stránky, na ktorých pracujeme, aj za svoje. Priebežne kontrolujeme pozície kľúčových slov, v niektorých prípadoch odporúčame rozšírenie obsahu alebo podstránok. Webové stránky, ktoré nám boli zverené optimalizujeme tak, ako keby boli naše vlastné.


Podporte úspešnosť Vášho podnikania s Google optimalizáciou pre vyhľadávače, aby sa Vaše produkty alebo služby dostali ku konečnému užívateľovi!Csatlakozz a beszélgetéshez!
bottom2
 Gyimesi András+ © 2008-2016 Professional SEO s.r.o. Všetky práva vyhradené.