top2

SEO optimalizácia

Komplexná optimalizácia pre vyhľadávače

 

Slovo komplexná samo o sebe signalizuje, že realizujeme celkovú optimalizáciu pre vyhľadávače. O komplexné služby sa snažíme preto, že považujeme za dôležité, aby Vaša stránka neprechádzala mnohými „rukami“ pred tým, ako dôjde k jej finálnemu zdokonaleniu.

 

Naša spoločnosť Vám dokáže pomôcť v rámci všetkých procesov optimalizácie pre vyhľadávače a vieme previesť aj samotnú optimalizáciu a takýmto spôsobom prispievať k priebežnému zlepšovaniu umiestnenia Vašej webovej stránky!

 

Do procesu komplexnej optimalizácie pre vyhľadávače sme zabudovali všetky staré aj nové optimalizačné procesy, prostredníctvom ktorých bude webová stránka figurovať v Google s čo najlepšími umiestneniami.

 

Kliknutím na slová /odkazy/ sa presuniete na vybraný článok:

 

-       Optimalizáciu pre vyhľadávače sa oplatí uskutočniť od základov

 

-       Podrobnosti týkajúce sa optimalizácie pre vyhľadávače

 

-       Bezplatný študijný materiál o optimalizácii pre vyhľadávače

 

 

Optimalizáciu pre vyhľadávače sa oplatí uskutočniť od základov

 

Komplexná SEO optimalizácia

 

Optimalizácia pre vyhľadávače zahŕňa mnoho takých detailov, o ktorých by sme to ako začiatočníci ani nepredpokladali. Najdôležitejšie z nich sú:

 

Kliknutím na slová /odkazy/ sa presuniete na vybraný článok:

 

-       Výber názvu domény a hostingu

 

-       Výber kľúčových slov

 

-       Tvorba webovej stránky

 

-       Písanie obsahov

 

-       Analýza webovej stránky

 

-       Nastavenia webovej stránky

 

-       Budovanie odkazov

 

 

V prípade, že sa nám naozaj podarí zoznámiť sa s optimalizáciou pre vyhľadávače ešte pred vybraním názvu domény, môžeme získať mnoho veľmi cenných informácií, ktoré môžu mať neskôr pozitívny vplyv na umiestnenie webovej stránky!

 

V praxi je však zaužívanejšie, že prevažná väčšina záujemcov pri zoznámení sa s optimalizáciou pre vyhľadávače už disponuje vlastnou doménou a hotovou webovou stránkou!

 

Postupy optimalizácie pre vyhľadávače sa dajú teoreticky osvojiť veľmi rýchlo, bez rozsiahleho štúdia, o to ťažšie je však skutočne zrealizovať pracovné postupy týkajúce sa optimalizácie v praxi.

 

Podrobnosti týkajúce sa optimalizácie pre vyhľadávače

 

V rámci optimalizácie pre vyhľadávače Vám vieme pomôcť so všetkými postupmi, čo znamená, že môžeme začať spoločnú spoluprácu už od základov. Pre nás však nie je problémom ani to, ak Vašu stránku optimalizoval už niekto iný a ste len zvedaví na našu odbornosť! Aj v tomto prípade sme Vám k dispozícii!

 

Nižšie sú uvedené len tie najdôležitejšie podrobnosti; pri optimalizácii pre vyhľadávače Vám budeme vedieť pomôcť oveľa obsiahlejšie!

 

-       Výber názvu domény a hostingu

 

V prípade, že nedisponujeme ešte názvom domény, pomôžeme Vám s výberom toho najvýhodnejšieho názvu. V tomto prípade sa s Vami porozprávame o Vašich predstavách a následne zanalyzujeme ešte voľné názvy domén, ktoré môžu prísť do úvahy! Oplatí sa byť dôkladný aj pri výbere poskytovateľa hostingu a zohľadniť, aké veľké hostingové miesto ponúka a či je možné umiestniť naň aj viac domén resp. viac webových stránok.

 

Čo je ďalej veľmi dôležité, aby nenastávali prerušenia v prevádzke webovej stránky!

 

-       Výber kľúčových slov

 

Výber vhodných kľúčových slov je najdôležitejšou časťou optimalizácie!

Od nich závisí, aká bude návštevnosť webovej stránky, resp. či si nás potenciálni zákazníci vôbec nájdu!

V záujme výberu tých najvhodnejších je vhodné zanalyzovať aspoň 20-30 kľúčových slov.

 

Zohľadniť pri výbere môžeme: koľko ľudí vyhľadáva dané slovo, aká veľká je konkurencia, či sa nachádzame na vidieku alebo v Bratislave, či chceme predávať na národnej úrovni, resp. cenné môžu byť aj tzv. long tail kľúčové slová. Zhodnotíme aj Vami zadané kľúčové slová, resp. odporučíme Vám ďalšie, ktoré by mohli byť pre Vás prospešné.

 

-       Tvorba webovej stránky 

 

V prípade, že je Vaša webová stránka len vo fáze tvorby, vieme Vám poskytnúť cenné informácie v záujme toho, aby bola práca s ňou v budúcnosti čo najjednoduchšia, a aby jej nastavenia podporovali výhodné umiestnenia webovej stránky pri vyhľadávaní.

Aj v prípade, že už máte stránku hotovú sa oplatí vyhľadať programátora a požiadať ho o vykonanie zmien nastavení.

 

Dôležité rady týkajúce sa procesu tvorby webovej stránky:

 

  • Nech má stránka plochu administrátora, ktorá je ľahko ovládateľná, v prípade, že chceme upraviť obsah alebo zverejniť obrázok
  • Nech sa dá na ploche administrátora vytvárať samostatné URL
  •   Nech sa dá pre každú stránku nastaviť unikátne Title a Meta dáta. Toto je najdôležitejším krokom, na ktorý mnoho firiem zameraných na tvorbu webových stránok zabúda!

 

-       Písanie obsahov

 

Písanie obsahov je dôležité z viacerých hľadísk!

V prípade písania obsahov je potrebné myslieť na to, aby webovú stránku užívatelia našli. Preto musíme zverejňovať relevantné informácie.

Obsah by mal obsahovať min. 1000 znakov, maximálna hranica počtu znakov nie je stanovená.

V prípade, že je Vaša stránka málo obsažná, nemáte čas alebo nápad, čo by ste mali na ňu napísať, vieme Vám pomôcť aj s touto činnosťou!

V prípade obsahu je dôležité, aby bol jedinečný a nenachádzal sa na inej webovej stránke, resp. pre každú podstránku je potrebné napísať individuálny obsah týkajúci sa daného kľúčového slova! O písaní obsahov si môžete prečítať viac na našej stránke venovanej písaniu obsahov!

 

-       Analýza web stránky

 

V rámci analýzy web stránky poukážeme na jej slabé miesta, a zistíme chyby, kvôli ktorým stránka nedokáže získať lepšie pozície prostredníctvom vybraných hľadaných výrazov. Analýza sa zaoberá zmapovaním stránky z obsahovej, technickej stránky a z pohľadu spoločenského a odkazového marketingu! Toto sú faktory, ktorých zmenou môžeme dosiahnuť pozitívne postupy pri zlepšovaní umiestnenia stránky!

Po analýze s Vami zistené chyby prediskutujeme, a poradíme Vám, ako by sa dali prípadne odstrániť!

Viac o bezplatnej SEO analýze web stránky si môžete prečítať tu!     

 

-       Nastavenie webovej stránky

 

Vďaka analýze zistíme chyby a môžu nasledovať nastavenia. Uskutočníme zmenu prípadných nezrovnalostí, ktorými môžu byť napr. Title či Meta Data, H1 tagy, optimalizácia obrázkov, s alebo bez www, chyby zdrojových kódov, resp. zmenu vnútorných odkazov atď. Je treba brať do úvahy mnoho faktorov, nie všetky sú však rovnako dôležité! V záujme zabezpečenia lepšieho umiestnenia je potrebné začať tými najdôležitejšími nastaveniami. Potom môžu prísť na rad menšie úpravy.

 

-       Budovanie odkazov

 

Budovanie odkazov znamená, že Vašu stránku posilníme prostredníctvom externých odkazov. Toto vlastne prebieha tak, že umiestnime relevantné články na silných webových stránkach, a na týchto článkoch zadáme odkazy na Vašu webovú stránku. Google týmto pádom zistí vybudované prepojenie a na základe týchto odkazov zlepšuje pozíciu Vašej webovej stránky podľa zadaných kľúčových slov.

 

Ak by ste sa radi dozvedeli viac o budovaní odkazov, prečítajte si náš článok o budovaní pr odkazov!

 

Bezplatný študijný materiál o optimalizácii pre vyhľadávače

 

Odporúčame Vám, aby ste sa prihlásili k odberu nášho bezplatného študijného materiálu o optimalizácii pre vyhľadávače, kde Vám tento proces podrobne predstavíme.

 

Tu si budete môcť osvojiť základné pojmy, ich významy, resp. poskytneme Vám aj relevantné informácie týkajúce sa realizácie, v prípade, že by ste chceli začať s optimalizáciou pre vyhľadávače Vašej stránky samostatne!

 

Zámerom študijného materiálu je oboznámiť laikov s pojmami týkajúcimi sa optimalizácie pre vyhľadávače a príslušnými pracovnými postupmi.

 

Študijný materiál sa oplatí prečítať aj v prípade, že sa rozhodnete optimalizáciou stránky poveriť odborníkov.

Vďaka nemu sa budete vedieť presvedčiť o odbornosti firmy, ktorá Vás takýmto spôsobom nebude môcť podviesť.Csatlakozz a beszélgetéshez!
bottom2
 Gyimesi András+ © 2008-2016 Professional SEO s.r.o. Všetky práva vyhradené.